Architekci

Zwiększona wszechstronność i elastyczność projektuTechnologia Quad-Lock jest bardzo elastyczna i łatwo można ją dostosowywać do potrzeb projektu nowoczesnego budynku – szerokie otwory, łuki, krawędzie, dowolne kąty i krzywe o niemal każdym promieniu. Oferujemy formy ścienne o współczynniku przenikania ciepła U wielkości 0,28, 0,20, 0,15 i niższych, z dziesięcioma konfiguracjami paneli. Dzięki Quad-lock możemy uzyskać kąty, narożniki o dowolnych stopniach. Nasz system paneli umożliwia projektowanie i wykonanie m.in. kolumn, kolumn przyporowych, słupów żelbetowych. Nasz produkt Quad-Deck – ICF ma zastosowanie przy budowie stropów i powierzchni dachówe.
Lepsza energooszczędność Budynki w technologii Quad-Lock są wyjątkowo energooszczędne dzięki stałej izolacji styropianowej (EPS), znacznie zmniejszonej infiltracji powietrza i “efektowi masy termalnej” betonu. Budowanie z pomocą ICF Quad-Locka pozwoli zaoszczędzić twojemu klientowi nawet do 80% kosztów ogrzewania i chłodzenia – każdego miesiąca..
Większa satysfakcja klientaPoza znacząco niższymi kosztami energii, budynki oparte na technologii Quad-Lock są bardziej komfortowe i zdrowe dla swych mieszkańców a to dzięki; jednolitym temperaturom wnętrza (bez chłodnych lub wietrznych punktów), znacznie lepszemu tłumieniu dźwięków (wartości od 49 do 53+ wskaźnika Klasy Transmisji Dźwięku (STC)), niskiemu ryzyku powstania grzybów i infiltracji alergenów oraz izolacyjności ogniowej do 4 godzin.
Odnawialna konstrukcjaObiekty budowane za pomocą technologii Quad-Lock są trwalsze i bardziej wytrzymałe na katastrofy naturalne, gnicie, pleśń i szkodniki. Użyty beton zbrojony jest do 8 razy trwalszy i niemal nieprzenikalny. Dom z Quad-Locka przetrwa lata.
Nasze zaangażowanie i wsparcieNasi eksperci wspierają rozwój produktu oraz współpracują z klientami na każdym etapie projektu. Aktualnie wprowadzamy na rynek najnowsze produkty posiadające europejskie atesty. Jako nieliczni posiadamy certyfikat ISO 9001: 2000. Zapewniamy ogólnokrajowe szkolenia teoretyczne i praktyczne, a także wachlarz treningów zawodowych na miejscu budowy? Nasza rozbudowana sieć dilerów wspomagana zasobami inżynierskimi i technicznymi zapewnia lokalną asystę merytoryczną i praktyczną.