O nas

Quad-Lock jest jedną z zaledwie kilku firm wytwarzających ICF, które zajmują się promocją, produkowaniem i dystrybucją opatentowanych systemów ściennych i stropowych ICF. Nasze programy szkoleniowe dla instalatorów i sieć dystrybucji jest obecnie najlepsza w branży światowej.

Na przełomie XXI wieku w 1994 roku w Kanadzie powstała firma Quad-Lock Building Systems Ltd, która obrała sobie za cel zmniejszanie kosztów budowy i eksploatacji przy jednoczesnym zwiększaniu wszechstronności montowanych na miejscu systemów ścian. Już po krótkim okresie działalności Quad-Lock Building Systems Ltd okazał się wytwórcą najbardziej wszechstronnym o najwyższej jakości systemów formujących na prężnie rozwijającym się rynku ICF. Dzięki sukcesom w Kanadzie i USA, Quad-Lock rozszerzył sieć produkcji i dystrybucji na Europę, Bliski Wschód i Azję.

W 2002 roku Quad Lock Building System GmbH w Niemczech zaczął dystrybuować swoje produkty poprzez sieć autoryzowanych dilerów w Europie; od tego czasu dzięki wszechstronności technologii Quad-Lock wielu klientów z Europy mogło zrealizować swoje plany arhitektoniczne.

Uzyskaliśmy pełną Europejską Aprobatę Techniczną (ETA) w styczniu 2007 roku. Brytyjski certyfikat BBA otrzymaliśmy w lipcu 2006 roku.